Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa opolskiego - listopad 2017

02.01.2018
Opracowanie prezentuje podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa opolskiego
Czytaj dalej

Publikacja Ceny detaliczne na pograniczu polsko-czeskim w województwie opolskim, ołumunieckim i morawsko-śląskim

29.12.2017
Publikacja zawiera porównanie cen detalicznych, wyrażonych w euro, wybranych towarów i usług konsumpcyjnych zanotowanych na pograniczu polsko-czeskim w województwach: opolskim, ołomunieckim i morawsko-śląskim oraz na poziomie krajów: Polski i Republiki Czeskiej.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Aktywność ekonomiczna ludności w województwie opolskim - III kwartał 2017 r.

29.12.2017
Kwartalna informacja o rynku pracy została opracowana na podstawie uogólnionych wyników reprezentacyjnego Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL), przeprowadzonego w III kwartale 2017 r. w porównaniu z wynikami badań przeprowadzonych w poprzednim kwartale oraz analogicznych okresach 2016 r. i 2010 r. Opracowanie zawiera informacje na temat m. in.: poziomu aktywności zawodowej ludności według cech demograficznych i społecznych, osób pracujących i bezrobotnych oraz dane odnośnie przyczyn bierności zawodowej.
Czytaj dalej
  1  2 
Do góry