Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Konsultacje społeczne dotyczące powszechnego spisu rolnego 2020

W 2020 roku odbędzie się kolejna edycja powszechnego spisu rolnego, zgodnie z kalendarzem badań Eurostatu oraz wytycznymi FAO.
Czytaj dalej

Konsultacje społeczne dotyczące spisu powszechnego ludności i mieszkań 2021

Konsultacje społeczne dotyczące spisu powszechnego ludności i mieszkań 2021
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Badania ankietowe realizowane w 2017 r.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w badaniach statystyki publicznej.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie opolskim w 2016 r.

11.08.2017
Opracowanie „Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie opolskim w 2016 r.” zawiera informacje o dochodach, wydatkach i wyniku budżetów jednostek samorządu terytorialnego ogółem, w tym gmin, powiatów, miasta na prawach powiatu oraz województwa. Dane zaprezentowano według rodzajów i działów na tle roku poprzedniego, a w niektórych przypadkach także w odniesieniu do 2010 r.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Badanie kondycji gospodarstw domowych 07-17.08.2017 r.

04.08.2017
Uprzejmie informujemy, iż w dniach od 7 do 17 sierpnia 2017 r. na terenie całego kraju zostanie przeprowadzone badanie reprezentacyjne kondycji gospodarstw domowych (postaw konsumentów)
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Badanie plonów zbóż oraz rzepaku i rzepiku (formularz R-r-zb) 11-25.08.2017 r.

04.08.2017
W dniach od 11 do 25 sierpnia 2017 r. na terenie całej Polski zostanie przeprowadzone badanie statystyczne z zakresu rolnictwa
Czytaj dalej

Turystyka na pograniczu polsko-czeskim

03.08.2017
Opracowanie zawiera podstawowe informacje dotyczące turystyki na pograniczu polsko-czeskim w powiatach: głubczyckim, nyskim i prudnickim oraz Jeseniku, Bruntalu i Opavie. Liczbę turystycznych obiektów noclegowych, turystów zagranicznych i udzielonych im noclegów przedstawiono na przestrzeni ostatnich pięciu lat oraz w formie wskaźników umożliwiającej porównanie w czasie i między prezentowanymi jednostkami. Część tabelaryczną opracowania wzbogacono wykresami i krótkimi komentarzami.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Działalność instytucji kultury w województwie opolskim w 2016 r.

31.07.2017
Opracowanie prezentuje podstawowe informacje charakteryzujące działalność instytucji kultury: muzeów i galerii sztuki, teatrów i instytucji muzycznych, kin stałych, centrów kultury, domów i ośrodków kultury, klubów i świetlic, a także bibliotek publicznych oraz placówek biblioteczno-informacyjnych. Opracowanie zawiera również informacje o imprezach masowych.
Czytaj dalej
1  2    
Do góry