Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w gospodarstwach domowych – SSI-10G, SSI-10I

Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w gospodarstwach domowych – SSI-10G, SSI-10I
Czytaj dalej

Publikacja Rocznik Statystyczny Województwa Opolskiego 2018

Publikacja zawiera obszerny zestaw informacji charakteryzujących zjawiska i procesy społeczno–gospodarcze zachodzące w województwie opolskim.
Czytaj dalej

Publikacja Województwo opolskie 2018 - podregiony, powiaty, gminy

Publikacja zawiera tablice przeglądowe o województwie w retrospekcji od 2000 r. oraz z wybranymi danymi o podregionach i powiatach w latach 2010 i 2017. Szczegółowe dane statystyczne za 2017 r. według podregionów, powiatów i gmin zostały zaprezentowane w 16 działach tematycznych poprzedzonych uwagami ogólnymi. Podstawą opracowania poszczególnych działów były wyniki badań statystycznych realizowanych przez służby statystyki publicznej oraz dane ze źródeł administracyjnych. W uzupełnieniu treści publikacji zamieszczono ilustracje graficzne przedstawiające wybrane zjawiska w formie kartogramów.
Czytaj dalej

Olimpiada Statystyczna - III edycja

Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne zapraszają młodzież szkół ponadgimnazjalnych do udziału w III edycji Olimpiady Statystycznej, która odbędzie się w roku szkolnym 2018/2019.
Czytaj dalej

8 marca - Dzień Kobiet

07.03.2019
8 marca - Dzień Kobiet
Czytaj dalej

Tytułowy plan wydawniczy 2019

04.03.2019
Tytułowy plan wydawniczy Urzędu Statystycznego w Opolu 2019
Czytaj dalej

Informacja o sytuacji społeczno-gospodarczej w województwie opolskim w styczniu 2019 r

01.03.2019
Informacja o sytuacji społeczno-gospodarczej w województwie opolskim w styczniu 2019
Czytaj dalej

Publikacja Biuletyn statystyczny województwa opolskiego – IV kwartał 2018

01.03.2019
Publikacja zawiera podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa opolskiego m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, podmiotów gospodarki narodowej, cen, finansów, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu i bezpieczeństwa publicznego. Zamieszczone dane prezentowane są w okresach miesięcznych, kwartalnych, rocznych i w okresach narastających.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa opolskiego - styczeń 2019

28.02.2019
Opracowanie prezentuje podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa opolskiego
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie opolskim - luty 2019 r.

28.02.2019
Ogólny klimat koniunktury w przedsiębiorstwach z siedzibą w województwie opolskim oceniany jest optymistycznie przez dyrektorów jednostek z większości prezentowanych rodzajów działalności (informacja i komunikacja, handel hurtowy, przetwórstwo przemysłowe, transport i go-spodarka magazynowa oraz zakwaterowanie i gastronomia).
Czytaj dalej
1  2    
Do góry