Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
3
gru

3 grudnia - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

3 grudnia - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych
Czytaj dalej
21
gru

Poziom rozwoju społecznego i gospodarczego jednostek terytorialnych w regionach opolskim, ołomunieckim i morawsko-śląskim w latach 2010–2019.

Publikacja zawiera zestaw informacji statystycznych dotyczących powiatów w trzech przygranicznych regionach: opolskim, ołomunieckim i morawsko-śląskim w retrospekcji lat 2010–2019 niezbędnych do opracowania diagnozy aktualnej sytuacji społecznej i gospodarczej oraz oceny tendencji i kierunków zmian dokonujących się w ostatniej dekadzie. Analiza umożliwiła także identyfikację stopnia zróżnicowania poziomu rozwoju powiatów po polskiej i czeskiej stronie granicy. Przekroje: regiony, powiaty.
Czytaj dalej
29
gru

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa opolskiego - listopad 2020

Opracowanie prezentuje podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa opolskiego.
Czytaj dalej
30
gru

Koniunktura gospodarcza w województwie opolskim - grudzień 2020 r.

Koniunktura oceniana jest optymistycznie przez jednostki prowadzące działalność z zakresu informacji i komunikacji, handlu hurtowego oraz transportu i gospodarki magazynowej. Niekorzystne opinie zgłaszają firmy handlu detalicznego, budowlane, a także – w mniejszym stopniu – przemysłowe.
Czytaj dalej
1  2    
Do góry