Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
16
lip

Ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym AK-R

Badanie prowadzone jest cyklicznie, dwa razy w roku: w styczniu (dotyczy II półrocza roku poprzedniego), w lipcu (dotyczy I półrocza bieżącego roku). Wyniki badania prezentowane są odpowiednio we wrześniu danego roku i w marcu roku następnego. Metoda badania Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez: samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach od 12 do 15 stycznia 2024 r., dostępnego na stronie: rolnictwo.stat.gov.pl rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach od 16 do 31 stycznia 2024 r. Osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej wytypowane do tego badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez: samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach od 16 do 25 stycznia 2024 r., dostępnego na stronie: raport.stat.gov.pl rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach od 26 do 31 stycznia 2024 r.
Czytaj dalej
1
lip

Zakłady stacjonarne pomocy społecznej w województwie opolskim w 2023 r.

Opracowanie sygnalne przedstawia dane dotyczące zakładów stacjonarnych pomocy społecznej funkcjonujących na terenie województwa opolskiego w 2023 r., w porównaniu z 2022 r., jak również w odniesieniu do 2015 r.
Czytaj dalej
11
lip

Budownictwo mieszkaniowe w województwie opolskim w 2023 r.

Opracowanie prezentuje informacje dotyczące mieszkań oddanych do użytkowania, mieszkań na budowę których wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym i których budowę rozpoczęto oraz budynków oddanych do użytkowania.
Czytaj dalej
1  2  3    
Do góry