Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
7
gru

Rynek pracy w województwie opolskim w latach 2010-2015

Opracowanie stanowi źródło informacji o sytuacji na rynku pracy województwa opolskiego.
Czytaj dalej
12
gru

Warunki życia ludności w województwie opolskim w 2015 r.

Publikacja „Warunki życia ludności w województwie opolskim w 2015 r.” zawiera bogaty zestaw informacji na temat najistotniejszych czynników mających wpływ na kształtowanie jakości życia ludności, m.in. ochrony środowiska, rynku pracy, warunków mieszkaniowych, dochodów i wydatków gospodarstw domowych, cen, edukacji, ochrony zdrowia i opieki społecznej, kultury, sportu.
Czytaj dalej
19
gru

Województwo opolskie 2016 - podregiony, powiaty, gminy

Publikacja zawiera tablice przeglądowe o województwie w retrospekcji od 2000 r. oraz wybrane dane o podregionach i powiatach w latach 2005 i 2015. Szczegółowe dane statystyczne za 2015 r. według podregionów, powiatów i gmin zostały zaprezentowane w 16 działach tematycznych poprzedzonych uwagami ogólnymi.
Czytaj dalej
22
gru

Sytuacja społeczno-gospodarcza na pograniczu polsko-czeskim w województwie opolskim, morawsko-śląskim i ołomunieckim

Publikacja zawiera bogaty zestaw informacji charakteryzujących sytuację społeczno-gospodarczą na pograniczu polsko-czeskim w województwach opolskim, morawsko-śląskim i ołomunieckim m.in. z zakresu demografii, rynku pracy, warunków życia, zdrowia, infrastruktury, kultury, turystyki, rolnictwa, finansów, podmiotów gospodarki narodowej i ochrony środowiska.
Czytaj dalej
1  2    
Do góry