Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Praca niezarobkowa poza gospodarstwem domowym 11.01. do 10.04.2016

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
20.01.2016

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że  od 11.01.2016 r. do 10.04.2016 r. w wylosowanych mieszkaniach zostanie przeprowadzone badanie reprezentacyjne dotyczące pracy niezarobkowej poza gospodarstwem domowym. Badanie realizowane jest jako moduł Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności BAEL.

Przedmiotem badania jest wszelka dobrowolna i nieodpłatna aktywność związana z poświęceniem swojego wolnego czasu na pomoc/pracę dla społeczeństwa, środowiska naturalnego, instytucji, organizacji, grup lub pojedynczych osób spoza własnego gospodarstwa domowego.
Uzyskane dane będą stanowić źródło informacji na temat rozmiaru pracy niezarobkowej, w tym pracy społecznej i pomocy rodzinie.

Wywiad ankietowy zostanie przeprowadzony przez ankietera statystycznego, posiadającego legitymację wydaną przez Urząd Statystyczny w Opolu.
Wszystkie odpowiedzi będą traktowane jako anonimowe i całkowicie poufne, a uzyskane od Państwa informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych.
W przypadku wątpliwości, tożsamość ankieterów można potwierdzić kontaktując się z pracownikami Urzędu Statystycznego w Opolu.

Serdecznie Państwu dziękujemy za współpracę i poświęcony czas!

Do góry