Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Badanie: wykorzystanie technologii informacyjno-telekomunikacyjnych w gospodarstwach domowych 01.04.2016-10.05.2016

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
24.03.2016

Głównym celem badania ankietowego dotyczącego wykorzystania technologii informacyjno-telekomunikacyjnych jest obserwacja zmian zachodzących w wyposażeniu i wykorzystywaniu przez gospodarstwa domowe i osoby indywidualne nowoczesnych technologii informacyjnych i telekomunikacyjnych, w tym komputerów i Internetu, a także zaawansowanych usług dostępnych w Internecie oraz w sieciach telefonii komórkowej.

Badanie SSI-10G oraz SSI-10I przeprowadzane jest raz w roku i  realizowane będzie w dniach od 1 kwietnia do 10 maja 2016 roku.
Wykorzystanie ICT w gospodarstwach domowych jest ankietowym badaniem reprezentacyjnym i realizowane będzie  metodą CAPI – przy pomocy ankieterskiego wywiadu bezpośredniego (przez ankieterów) ze wspomaganiem komputerowym.
Badanie przeprowadzane będzie przez wszystkie Urzędy Statystyczne.

W przypadku wątpliwości, tożsamość ankieterów można potwierdzić kontaktując się z pracownikami Urzędu Statystycznego w Opolu.
Serdecznie Państwu dziękujemy za współpracę i poświęcony czas!

Do góry