Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Stopnie alarmowe BRAVO i CHARLIE-CRP na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
31.08.2022

W związku z możliwością wystąpienia zdarzeń o charakterze terrorystycznym, od 1 września 2022 roku, od godz. 00:00, do dnia 30 listopada 2022 roku do godz. 23:59 na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej został wprowadzony drugi stopień alarmowy BRAVO oraz trzeci stopień alarmowy CHARLIE-CRP.

 

Jest to przedłużenie okresu obowiązywania 2. stopnia alarmowego BRAVO oraz 3. stopnia alarmowego CHARLIE-CRP wprowadzonego na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

W związku z powyższym należy zachować zwiększoną czujność w stosunku do osób zachowujących się w sposób wzbudzający podejrzenia oraz w stosunku do stanów odbiegających od normy. Przypadki zauważenia: nieznanych pojazdów na terenie obiektu Urzędu Statystycznego w Opolu, porzuconych paczek i bagaży lub jakichkolwiek innych oznak nietypowej działalności należy zgłaszać na adres R.Golasik@stat.gov.pl lub na numer telefonu 510 993 202 oraz należy zachować zwiększoną czujność w stosunku do mogących wystąpić w systemach teleinformatycznych statystyki publicznej zdarzeń, które odbiegają od normy, zakłócają bezpieczeństwo komunikacji elektronicznej lub zagrażają dostępności świadczonych usług elektronicznych.

Potencjalne przypadki utraty poufności, dostępności lub integralności informacji przetwarzanych w systemach teleinformatycznych statystyki publicznej, jak również stwierdzone nieautoryzowane działania związane z przetwarzaniem informacji lub zakłócenia w pracy systemów teleinformatycznych statystyki publicznej należy zgłaszać na adres Serwis Desk.

Do góry