Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Przemysł, budownictwo

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Informacja sygnalna Budownictwo mieszkaniowe w województwie opolskim w 2016 r.

14.07.2017
Opracowanie prezentuje informacje dotyczące mieszkań oddanych do użytkowania, mieszkań na budowę których wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym i których budowę rozpoczęto oraz budynków oddanych do użytkowania.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Budownictwo mieszkaniowe w województwie opolskim w 2015 r.

05.07.2016
Opracowanie prezentuje dane w zakresie mieszkań oddanych do użytkowania, mieszkań na budowę których wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszeń z projektem budowlanym i których budowę rozpoczęto oraz budynków oddanych do użytkowania w województwie opolskim w 2015 r. w odniesieniu do roku poprzedniego.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Budownictwo mieszkaniowe w województwie opolskim w 2014 r.

08.07.2015
Opracowanie prezentuje dane w zakresie mieszkań oddanych do użytkowania, mieszkań na budowę których wydano pozwolenia i których budowę rozpoczęto oraz budynków oddanych do użytkowania w województwie opolskim w 2014 r. w odniesieniu do roku poprzedniego.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Budownictwo mieszkaniowe w województwie opolskim w 2013 r.

15.07.2014
Opracowanie prezentuje dane w zakresie mieszkań oddanych do użytkowania, mieszkań na budowę których wydano pozwolenia i których budowę rozpoczęto oraz budynków oddanych do użytkowania w województwie opolskim w 2013 r. w odniesieniu do roku poprzedniego.
Czytaj dalej
Do góry