Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Finanse

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Informacja sygnalna Wyniki finansowe i nakłady na środki trwałe w województwie opolskim w 2016 r. (wyniki wstępne)

31.05.2017
Opracowanie zawiera informacje o wynikach finansowych przedsiębiorstw, ważniejszych wskaźnikach ekonomicznych charakteryzujących podmioty gospodarcze, aktywach obrotowych, zobowiązaniach oraz nakładach inwestycyjnych na środki trwałe przedsiębiorstw.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie opolskim w 2015 r.

08.08.2016
Opracowanie „Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie opolskim w 2015 r.” jest kontynuacją informacji sygnalnej Urzędu z zakresu finansów publicznych. Publikacja zawiera informacje o dochodach, wydatkach i wyniku budżetów jednostek samorządu terytorialnego w województwie opolskim, które opracowano w Głównym Urzędzie Statystycznym na podstawie sprawozdań Ministerstwa Finansów.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie opolskim w 2014 r.

07.08.2015
Opracowanie „Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie opolskim w 2014 r.” stanowi pierwszą edycję informacji sygnalnej Urzędu z zakresu finansów publicznych. Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie opolskim w 2014 r.
Czytaj dalej
Do góry