Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Badanie kształcenie dorosłych 02.01-28.02.2017

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
13.02.2017

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 2 stycznia do 28 lutego 2017 r. na terenie całego kraju w wylosowanych mieszkaniach zostanie przeprowadzone badanie reprezentacyjne dotyczące kształcenia osób dorosłych.
Celem tego badania jest zebranie danych o dostępie do edukacji, metodach kształcenia, czasie poświęcanym na naukę oraz wydatkach związanych ze zdobywaniem wiedzy i umiejętności. Podobne badania realizowane są we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej.

Wywiad ankietowy zostanie przeprowadzony przez ankietera statystycznego, posiadającego legitymację wydaną przez właściwy urząd statystyczny.
Wszystkie odpowiedzi będą traktowane jako anonimowe i całkowicie poufne, a uzyskane od Państwa informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych.
W przypadku wątpliwości, tożsamość ankieterów można potwierdzić kontaktując się z pracownikami Urzędu Statystycznego w Opolu pod nr tel. 510 993 216.

Serdecznie Państwu dziękujemy za współpracę i poświęcony czas!

Do góry